قاب نقاشی

 

نقاشی یکی از مهم ترین هنرهای بشری است که همواره برای آن ارزش و احترام خاصی قائل بوده است. بشر همواه دوست داشته که نقاشی های مهم و ارزشمند را قاب بگیرد و تمیز و مرتب نگه دارد. بخاطر این که قاب نکردن نقاشی باعث خواهد شد تا نقاشی ها زودتر از بین بروند.

"/> قاب نقاشی

قاب نقاشی

(1 رای)
4740 views

مشخصات فنی محصول

قاب نقاشي

از همان زمان بود که بشر به قاب های نقاشی بسیار توجه کرد و موجب شد تا این صنعت ظهور کند و در سایه این صنعت بود که نقاشی های ارزشمندی تا به حال حفظ شده اند.

البته قاب نقاشی می تواند از ساده تا منبت کاری شده تغییر کند. حتی قاب می تواند ساده یا رنگ آمیزی شده نیز باشد که شاید بتوان گفت که قاب نقاشی رنگ آمیزی شده برای رده سنی کودکان و نوجوانان مناسب است.

گرفتن قاب برای نقاشی های مشهوری مانند پیکاسو، لئوناردو داوینچی و سایر نقاشان مشهور دنیا بسیار مهم بوده و انجام این کار الزامی است.

قاب گرفتن نقاشی نشانگر ارزش قائل شدن برای نقاشی است. البته نقاشی بدون قاب به معنای بی ارزش بودن آن نیست ولی بهتر است که این کار انجام شود.

کودکان نقاشی های مختلفی را می کشند و شما می توانید بهترین نقاشی ها را قاب کنید. مسئولین مهد کودک و گالری های نقاشی همیشه بهترین نقاشی را قاب کرده و به دیوار مهد کودک یا گالری آویزان کنید. امروزه در انواع و اقسام مختلف قاب وجود دارد و شما می توانید براساس سلیقه خود، یکی یا چند تا را انتخاب کرده و استفاده کنید.

امروزه بسیاری از رویدادها با نقاشی به مردم فهمانده می شود و بنابراین هرگز قدرت هنر را هرگز نادیده نگیرید.  

قاب نقاشی یکی از مهم ترین قاب هایی که است که در اکثر منازل وجود دارد. شما با قاب نقاشی می توانید نقاشی های خودتان را قاب کرده و به فروش برسانید.

این نوع قاب برای نقاشان و هنردوستان نقاشی کاربرد دارد. شما می توانید متناسب با اندازه نقاشی، اندازه قاب نقاشی را مشخص کنید. شما می توانید یک قاب عکس دست سازی را درست کنید و آن را به دوستان و خویشان خود تقدیم کنید.

تهیه قاب نقاشی متناسب با فصل

تهيه قاب نقاشي متناسب با فصل

شما می توانید متناسب با فصل، قاب نقاشی فصلی را درست کنید. شما می توانید این نوع قاب را درست کرده و رنگ آمیزی کرده و با گل های مصنوعی آن را تزئین کنید.

با قاب عکس دکوپاژ می توانید یک عکس کارتونی یا عکس فرزندان تان را درون آن قرار دهید تا به دیوار اتاق فرزندتان آویزان کنید.

شما می توانید با کاغذ کادو هم می توانید قاب عکس فانتزی را درست کنید و آن را به دوستان و خویشان خود هدیه دهید.

حتی می توانید با چوب هم قاب نقاشی را درست کنید و آن را رنگ آمیزی کرده و به فروش برسانید. البته قاب کردن یک نقاشی هرگز ارزان تمام نخواهد شد. شما می توانید با کمی خلاقیت و ابتکار قاب نقاشی بسیار زیبایی را خلق کنید و به فروش برسانید. یک قاب نقاشی که به خوبی درست شده باعث می شود تا ارزش کار شما نسبت به بقیه مشخص تر شود.

هر چقدر که قاب شما زیباتر باشد به همان اندازه مشتریان بیشتری خواهید داشت. شما باید کناره های قاب نقاشی را خیلی خوب منبت کاری کنید و طوری که مشتریان دوست داشته باشند تا قاب نقاشی شما را به دیوار خانه خود آویزان کنند. شما می توانید یک قاب نقاشی ساده یا منبت کاری شده را درست کنید.  

قاب نقاشي ساده

مرحله اول: تصمیم گیری برای ساخت و نحوه ساخت آن

در صورتی که روی بوم یا تخته نقاشی، نقاشی کرده باشید، باید شکل قاب شما با شکل تخته نقاشی متناسب باشد.

در صورتی که روی برگه ای نقاشی کرده باشید، شاید نسبت به تزئین آن تمایل داشته باشید. قاب سازها می توانند برای این کار کمی مقوا را تهیه کنید. قاب سازها می توانند با خلاقیت و ابتکار، قاب نقاشی خیلی خوبی را درست کنند. تنها شما می توانید در مورد نقاشی که کشیده اید تصمیم گیری کنید و برای آن قاب نقاشی درست کنید.

مرحله دوم: تصمیم گیری در مورد حاشیه مقوا

حاشیه ها به طور معمول از مقواهای رنگی درست شده اند. شما می توانید با مقواهای حاشیه ای، حاشیه های بسیار زیبایی را برای قاب نقاشی خود درست کنید. البته لازم نیست از مقواهای حاشیه دار استفاده کنید. مقواهای حاشیه ای باعث می شوند که کار زیباتر به نظر برسند. البته یک نقاشی ممکن است که بیش از  چندین حاشیه داشته باشد. حاشیه های رنگی نزدیک به کار مهم ترین حاشیه برای قاب نقاشی به شمار می رود.

اکثر قاب سازها از رنگ های گوناگونی برای حاشیه قاب های نقاشی استفاده می کنند. آن ها باید یک تخته نمایش داشته باشند تا بتوانند نقاشی خود را روی آن قرار داده و رنگ های حاشیه ای را به کناری بگذارند تا کار شما راحت تر شود. شما برای این که بتوانید در این مورد تصمیم بگیرید باید چند قدم از قاب نقاشی فاصله گرفته و حاشیه و قاب را از دور ببینید.

مرحله سوم: تصمیم گیری در مورد قاب

در کنار مقوای حاشیه و نقاشی، گوشه های گوناگونی وجود دارد که می توانید پایان کار را به کمک آن ها تجسم کنید. شاید تجسم کردن کار نهایی از  گوشه کار کار سختی باشد شما برای رفع این مشکل می توانید با دست روی بخشی از کار را بگیرید تا تمرکزتان بیشتر شود.

مرحله چهارم: انتخاب شیشه

شیشه برای کارهای پاستل، طراحی و آبرنگ امری ضروری است. شیشه برای کارهایی که لاک الکل دارند چندان ضروری به نظر نمی رسد. شما می توانید شیشه مات یا بازتابنده را انتخاب کنید و بدین ترتیب بر زیبایی قاب خود بیفزایید. شیشه های مات می توانند رنگ های نقاشی را جذب کنند. قاب ساز می تواند در زمینه انتخاب شیشه به شما کمک کند.

 

مرحله پنجم: گرفتن نقاشی قاب شده و پرداخت پول

شما لازم است که قبل از پرداخت مبلغ، قاب نقاشی را به دقت بررسی کنید. آیا حاشیه ها بدرستی بریده شده اند؟ آیا آن ها را در جای مناسبی قرار داده اید؟ آیا بهم متصل شده اند یا از همدیگر فاصله دارند؟ در صورتی که از کار قاب ساز راضی نیستید،پول را پرداخت نکنید و کلیه مشکلات را با او مطرح کنید.

شما می توانید قاب نقاشی را متناسب با سلیقه مشتری درست کرده و به او تحویل دهید. تابلوی نقاشی باید با رنگ دیوار تناسب داشته باشد و برای دیوارهای به رنگ قهوه ای می توانید قاب نقاشی به رنگ دیوار یا نزدیک به آن را انتخاب کنید.

هرگز تابلوهای نقاشی را نزدیک به آشپزخانه قرار ندهید و بخاطر این که رطوبت و روغن آشپزخانه روی تابلوی نقاشی قرار خواهد گرفت.

لک های موجود بر قاب نقاشی را می توان با آب و صابون تمیز کرد. تابلوهای نقاشی را هرگز جلوی آفتاب قرار ندهید.

نگهداری تابلوي نقاشي با رنگ روغن

نگهداری تابلوی نقاشی با رنگ روغن

برای تمیز کردن این نوع کار شما می توانید با یک پارچه نخی و مقداری آب و صابون می توانید تابلوی نقاشی را پاک کنید یا این که به آرامی روی نقاشی بکشید. حتما جاهایی که رنگ بیشتری دارد با دقت تمیز کنید. در جاهایی از تابلوی نقاشی که دسترسی سخت تری دارید می توانید برای پاک کردن از گوش پاک کن استفاده کنید.

اگر از صابون های حاوی روغن زیتون استفاده کنید، نتایج کار شما موفق آمیز تر خواهد بود. نقاشی های رنگ روغن اگر در مقابل نور آفتاب قرار بگیرند ، تغییر رنگ می دهند. بنابراین لازم است که حتما از یک لایه شیشه استفاده کنید تا با عبور نور، رنگ تابلو کاهش نیابد.

تمیزکردن نقاشی بر پایه آب

شما می توانید به سادگی نقاشی بر پایه آب را براحتی تشخیص دهید. فقط لازم است که با یک دستمال خیس پخش شدن رنگ را در تابلوی نقاشی متوجه شوید. در صورتی که رنگ پخش شد، نقاشی بر پایه آب بوده و شما می توانید با چوب های مخصوص پرزگیری آن را پاک کنید.

پاکسازی تابلوی نقاشی بدون پایه آب

شما می توانید با یک پارچه نخی نمدار این تابلوهای نقاشی را پاک کنید. بنابراین دقت کنید که قسمت های رنگ شده خیس نشوند، چرا که بعد از این کار تنها آب باقی خواهند ماند.

قاب نقاشی می تواند ساده یا منبت کاری شده باشد که در این صورت کاری گرانبهاست. قاب باید با نوع نقاشی تناسب داشته باشد و قاب نقاشی باید زیبا و درخور توجه باشد و انواع و اقسام قاب نقاشی در بازار وجود دارد که می توانید آن ها را خریداری کنید.

تمیز نگه داشتن قاب نقاشی مانند خود نقاشی بسیار مهم است و باید آن را تمیز و مرتب نگه دارید و قاب نقاشی را می توانید در چندین نوع مختلف تهیه کنید و عکس های خانوادگی خود را در آن ها قرار دهید.

 قاب نقاشی فانتزی

تهیه قاب نقاشی متناسب با توجه به نیازهای مشتری

البته شما می توانید با خلاقیت و ابتکار، قاب نقاشی زیبایی را درست کنید و آن ها را به فروش برسانید. شما باید متناسب با نیاز و خواسته مشتری،  قاب درخواستی او را درست کرده و به مشتری به فروش برسانید.

شما باید متناسب با نیازهای جامعه هدف خود به پیش بروید و نیازهای آن ها را تامین کنید. البته می توانید روی مواد دیگری مانند چرم هم نقاشی کنید و آن ها را قاب بگیرید.

شما با مراجعه به وب سایت قاب و نقاشی میتوانید خریدی منحصر به فرد و با کیفیتی برتر را داشته باشید.  

فعالیت صنایع چوبی قاب و نقاشی در سال ٨٥ بوده و از سال ٩٥ کار خود را به صورت رسمی و در شبکه های اجتماعی دنبال کرده است تمرکز اصلی صنایع قاب و نقاشی عرضه ی قاب چوبی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت است ، که در سه مدل نازک، پهن ،دیپ و در ٦٠کد رنگی با چوب روس ارائه میشود. تمامی قاب ها همراه با فیبر و طلق یا شیشه به صورت رایگان بوده و ارسال آن به سراسر کشور به وسیله ی پست انجام میشود 

 شما می توانید چنین قاب های زیبایی را از وب سایت قاب و نقاشی خریدری کنید. وب سایت قاب و نقاشی توانسته با ارائه تنوع زیادی از محصولات انتخاب را برای شما مشتریان عزیز آسان کند. با خرید از وب سایت قاب و نقاشی می توانید قابهایی با کیفیتی برتر و قیمتی مناسب را فراهم کنید.

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی

قاب نقاشی

محتوای بیشتر در این بخش:

 • قاب عکس چوبی فانتزی ؟

 • ارتباط با ما

  آدرس :كرج ،مهرشهر ،ميدان حسين اباد ،خيابان شهيد باقري، خيابان وليعصر،كنار زيرگذر،پلاك ٧
  موبایل: 09123046051
  موبایل: 09308063119

  آمار بازدید سایت

  بازدید امروز43
  بازدید دیروز74
  بازدید ماه470
  بازدید کل55972

  Visitor Info

  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

  قاب و نقاشی

  فعالیت صنایع چوبی قاب و نقاشی در سال ٨٥ بوده و از سال ٩٥ كار خود را به صورت رسمي و در شبكه هاي اجتماعي دنبال كرده است تمركز اصلي صنايع قاب و نقاشی عرضه ي قاب چوبي با بهترين كيفيت و مناسب ترين قيمت است ، كه در سه مدل نازك، پهن ،ديپ و در ٦٠كد رنگي با چوب روس ارائه ميشود. تمامي قاب ها همراه با فيبر و طلق يا شيشه به صورت رايگان بوده و ارسال آن به سراسر كشور به وسيله ي پست انجام ميشود 

  عضویت در خبرنامه

  اشتراک در جدبدترین مقالات و مطالب سایت

  طراحی و سئو وب سایت توسط بانک مشاغل اینفوجاب