موارد استفاده از پاسپارتو در نقاشي?

پنج شنبه, 15 فروردين 1398 00:00

استفاده از پاسپارتو در نقاشي

پاسپارتو در نقاشي و عكاسي بسيار زياد استفاده مي شود. پاسپارتو در رنگ هاي مختلفي وجود دارد و همين عامل باعث مي شود تا زيبايي اثر هنري و نقاشي چندين برابر شود..پاسپارتو مي تواند به رنگ هاي سفيد، سياه، سبز، قرمز، زرد يا آبي باشد. پاسپارتو در زيبايي قاب و نقاشي تاثير به سزايي دارد

منتشرشده در مقالات تخصصی

موارد استفاده از پاسپارتو در خطاطي ?

چهارشنبه, 14 فروردين 1398 00:00

تاثير پاسپارتو در زيبايي تابلوي خطاطي

هنر خطاطي هنر ارزشمندي است كه بايد ارج نهاده شود و بايد برای تابلوهاي خطاطي نيز ارزش قائل شویم و با چسباندن پاسپارتو به پشت يك تابلوي خطاطي بر غنا و عمق آن بيفزاييم تا يك تابلو بهتری به فروش برسد

منتشرشده در مقالات تخصصی

تاثير پاسپارتو در زيبايي اثر

چهارشنبه, 07 فروردين 1398 00:00

تاثير پاسپارتو در زيبايي اثر

 تابلوهاي عكاسي و نقاشي در زيباتر كردن محيط و خانه ما تاثير به سزايي دارند و بنابراين با تابلوها مي توانيم زيبايي محل زندگي مان را چند برابر كنيم.

تاثير پاسپارتو در زيبايي اثر در يك نگاه

منتشرشده در مقالات تخصصی

موارد استفاده از پاسپارتو

سه شنبه, 06 فروردين 1398 00:00

پاسپارتو در يك نگاه

مهم ترين مورد استفاده پاسپارتو برای قاب عكس هاي خانوادگي است. عكس هاي خانوادگي براي اين كه بهتر و برجسته ديده شوند، با پاسپارتو مي توانيد آن ها را برجسته كرده و در اين صورت فاميل هاي شما و همسرتان مي توانند عكس هاي خانوادگي شما را بسیار شکیل و برجسته ملاحظه كنند.

پاسپارتو مي تواند در كارهاي هنري نيز خيلي زياد استفاده شود. شما مي توانيد پاسپارتو را براي برجسته كردن آثار هنري خودتان هم استفاده كنيد و آن ها را برجسته نشان دهيد و با اين كار بر زيبايي آثار نيز افزوده خواهد شد.

حتي مي توانيد آثار هنري را نيز به وسيله پاسپارتو برجسته كنيد و امروزه پاسپارتو مهم ترين عنصر در زمينه تابلوهاي نقاشي است كه در كليه گالري ها و آتليه هاي عكس از  آن مكرر استفاده مي شود.

شما مي توانيد كليه قاب عكس هاي خودتان را با پاسپارتو برجسته كرده و زيباتر نشان دهيد. بهترين روش براي نمايش عكس‌، قاب كردن آن است ولي بايد قبل از آن بايد حاشيه اي را براي عكس تهيه كنيم. مقواهاي ضخيم بهترين گزينه براي ايجاد حاشيه براي عكس است.

اهداف پاسپارتو

 

بخاطر دو هدف از پاسپارتو استفاده مي شود: يكي بخاطر جلوگيري از لمس اثر هنري که همان محافظت آن اثر هست و ديگري بخاطر برجسته سازي اثر هنري.

اگرچه پاسپارتو در يك لايه به كار مي رود ولي اگر عكس روي پاسپارتو قرار بگيرد، مي تواند دو يا چند پاسپارتو مورد استفاده قرار بگيرد.

حتي از كاغذ هم مي توان پاسپارتوهايي را نيز ساخت. پاسپارتوهاي پارچه اي نيز مي توانند استفاده شوند. حتي مي توان پاسپارتوهاي فلزي را هم به پشت قاب عكس متصل كرد تا برجستگي اثر هنري بيشتر شود.

مي تواند به عنوان وسيله تزئيني مورد استفاده قرار گيرد. پاسپارتوهاي فرانسوي بيشتر به يك خط شبيه بوده، حتي برخي مواقع به شكل هاي برگ طلايي تا طرح هاي مركب و جوهري نوسان دارد. پاسپارتوهاي فرانسوي از آبرنگ ساخته مي شود.

رنگ هاي پاسپارتو و تاثير آن در كاربري هاي آن

استفاده از رنگ هاي مات مانند سفيد يا سياه براي پاسپارتو باعث خواهد شد تا اثر هنري و عكس طبيعي به نظر برسد.

مقواي پاسپارتو ، اثرپذير بوده و شما مي توانيد براي آثار هنري خودتان، حاشيه هاي رنگي يا ساده اي را درست كنيد.

حاشيه هاي رنگي بايد با اثر هنري مطابقت داشته باشد تا آن را زيباتر نشان دهد والبته گاهي اوقات تضاد رنگي هم باعث زيبا ديده شدن اثر هنري خواهد شد.

البته گاهي اوقات توصيه مي شود كه از پاسپارتوهاي رنگي استفاده نكنيد و رنگ هاي مات بيشتر توصيه مي شوند.

استفاده از پاسپارتو براي برجسته سازي عكس

 

با پاسپارتو بهتر مي توانيد حاشيه درست كنيد و همين كار باعث خواهد شد تا اثرهاي هنري شما زيباتر به نظر برسند و حتي گاهي اوقات مي توانيد براي برجسته سازي بيشتر از دو يا چند پاسپارتو استفاده كنيد تا برجستگي عكس و اثر هنري بيشتر باشد.

 پاسپارتوهاي رنگي مي توانند آثار هنري شما را به بهترين وجهي زيبا نشان دهند و همين عمل باعث خواهد شد تا آثار هنري زيباتري داشته باشيد.

اندازه پاسپارتو بايد نصف اثر هنري يا عكس باشد تا بتواند آن را برجسته و زيباتر نشان دهد. همرنگ بودن يا تضاد رنگي باعث خواهد شد تا بر زيبايي آثار هنري شما افزوده شود.

تنوع رنگي پاسپارتو و كاربري هاي آن

تنوع رنگي پاسپارتو باعث خواهد شد تا عكس هاي زيباتري داشته باشيد و بايد به هنگام برش         پاسپارتو خيلي زياد دقت كنيد تا بتوانيد با دقت خيلي زيادي آن را ببريد.

از آنجايي كه پاسپارتو بين اثر هنري و قاب عكس قرار مي گيرد باعث برجسته شدن اثر هنري يا عكس مي شود به همين دليل به هنگام چسباندن پاسپارتو، دقت كنيد تا آن در محل خود چسبانده شده و اثرهنري را زيباتر نشان دهد.

پاسپارتو براي عكس هاي كوچكتر مناسب است و باعث مي شود تا بيشتر جلب توجه كنند. توجه داشته باشيد كه ميزان فاصله قاب عكس و ديوار در زيبا ديده شدن آن تاثير به سزايي دارد و باعث مي شود تا زيباتر ديده شود.

قلاب بجاي ميخ براي نصب تابلو

استفاده از قلاب بجاي ميخ باعث خواهد شد تا عكس هاي و آثار هنري زيباتر ديده شوند. اندازه پاسپارتو بايد با اندازه عكس مطابقت داشته باشد و بايد به اندازه نصف آن بوده تا اثر هنري زيباتر ديده شود.

شما مي توانيد در استفاده از پاسپارتو خلاقيت و نوآوري داشته باشيد و طوري كه خودتان به كاربري هاي شناخته شده محدود نكنيد و پا را فراتر گذاشته و كارهاي خلاقانه تري را انجام دهيد. شما بايد پاسپارتو را دقيق تر برش دهيد تا كار و اثر هنري زيباتر ديده شود.

شما مي توانيد قاب هاي عكس خانوادگي يا هنري را با پاسپارتو زيباتر كرده و بر زيبايي اثر هنري بيفزاييد. بايد اثر هنري را به پاسپارتو چسبانده و بعد آن را به پشت قاب بچسبانيد.

پاسپارتو مي تواند از عكس و آثار هنري در برابر رطوبت و عوامل محيطي محافظت كند و باعث شود كه عمر طولاني تري را داشته باشد.

چند پاسپارتو براي برجسته سازي

مي توانيد پاسپارتو را متناسب با قاب عكس و خود عكس نيز بسازيد و آن را زيباتر كنيد. پاسپارتو مي تواند در زيبا ديده شدن عكس و اثر هنري نقش بسيار مهمي داشته باشد به همين دليل شما مي توانيد براي برجسته كردن عكس و اثر هنري خودتان از دو يا چند پاسپارتو استفاده كنيد.

پاسپارتو مي تواند از خميدگي عكس و اثر هنري جلوگيري كرده و بر دوام آن بيفزايد. حتي مي تواند به صورت افقي يا عمودي هم قرار بگيرد و متناسب با نحوه قرارگيري عكس و اثر هنري است.

برش پاسپارتو با دستگاه هاي برش ليزري باعث خواهد شد تا پاسپارتوي دقيق تري به لحاظ اندازه داشته باشيد.

به هنگام برش ليزري، ليزر پاسپارتو را از محل هاي تعيين شده برش مي زند و همين باعث مي شود تا پاسپارتو دقيق تر با اندازه عكس و اثر هنري مطابقت داشته باشد.

ماكت هاي رشته معماري و پاسپارتو

پاسپارتو مي تواند در كلاس هاي نقاشي هم جهت آموزش به هنرجويان كاربرد داشته باشد. هنرجويان مي توانند تابلوهاي هنري خودشان را با پاسپارتوهايي كه بريده اند برجسته كرده و زيباتر كنند.

پاسپارتو مي تواند در رشته معماري هم كاربرد داشته باشد و دانشجويان رشته معماري مي توانند با پاسپارتو، ماكت هاي ساختمان ها را تهيه كرده و به استاد خود ارائه كنند.

اين دانشجويان بايد به هنگام برش پاسپارتو خيلي دقت كنند تا پاسپارتو ضايعاتي نداشته باشد. دانشجويان مي توانند ماكت هاي معماري خود را هرچه زيباتر درست كرده و به استاد واحد درسي خود تحويل دهند.

بهترين مقوا براي ساخت ماكت هاي معماري؛ پاسپارتوست كه بسيار محكم است و شما با پاسپارتو مي توانيد همه زواياي ماكت خود را درست كنيد و به آن شكل دهيد و زوايايي كه شايد در ساير مقواها اصلا شكل نمي گيرند يا اين كه خراب مي شوند.

البته دانشجويان ساير رشته ها كه لازم است كه ماكت هايي را ارائه كنند مي توانند با اين نوع مقوا، ماكت هاي خود را زيباتر و محكم تر درست كرده و ارائه كنند.

مهم ترين مشخصات پاسپارتو

مقاومت و استحكام ماكت مهم ترين مشخصه آنست و پاسپارتو چنين مشخصه اي دارد و مي تواند براي ماكت سازي به كار برود.

شما مي توانيد به پاسپارتو شكل هاي دلخواه خود را بدهيد و آن را به هر شكلي دربياوريد. اين كه هر شكلي را بخود بگيرد مهم ترين ويژگي منحصربفرد آن است و شما مي توانيد از اين مشخصه به نحو احسن استفاده كنيد.

 تنوع رنگي و مقاومت پاسپارتو مهم ترين مشخصه هاي آن است و باعث مي شود تا كاربري ها و موارد استفاده از آن بيشتر باشد.

پاسپارتو در عكاسي

پاسپارتو مي تواند در امور مربوط به پرداخت عكس استفاده شود و زماني كه عكس را چاپ كرديم در مرحله چسباندن عكس به پشت قاب عكس مي تواند استفاده شود و عكس را برجسته تر نشان مي دهد، طوري كه همين قضيه باعث زيبايي چند برابر عكس مي شود.

زماني كه عكسي بدون پاسپارتو در قاب عكس قرار بگيرد، چندان هم زيبا به نظر نخواهد رسيد، پس متوجه مي شويم كه پاسپارتو فقط به عنوان حاشيه عكس عمل نمي كند، حاشيه سازي و برجسته سازي براي عكس مهم ترين عملكردهاي پاسپارتوست كه در مورد عكاسي عمل مي كند.

برش هاي ليزري پاسپارتو باعث خواهد شد تا سريع تر بتوان براي عكس حاشيه سازي كرد و آن را برجسته سازي كرد.

شما بايد در زمينه كاربري پاسپارتو خلاقيت و ابتكار داشته باشيد تا بتوانيد موارد استفاده از آن را گسترش داده و موارد استفاده را متنوع تر كنيد.

هر چقدر كه موارد كاربري پاسپارتو گسترده تر باشد به همان اندازه مي تواند نفرات بيشتري و در رشته هاي مختلف به كار برود.

عكس و اثر هنري شما با پاسپارتو مي تواند زيباتر ديده شود. پاسپارتوهاي رنگي باعث مي شود تا عكس و اثر هنر زيباتر و برجسته تر به نظر برسد.

در واقع پاسپارتو باعث مي شود تا عكس و اثر هنري زيباتر به نظر برسد و اگر اين كار را انجام ندهيم نبايد انتظار داشته باشيم كه عكس ما زيباتر و برجسته تر به نظر برسد.

استفاده از پاسپارتو در در امر عكاسي و تهيه قاب عكاسي اجتناب ناپذير است و باعث مي شود تا كار عكاسان و هنرمندان زيباتر به نظر برسد.

 شما با خرید از وب سایت قاب ونقاشی میتوانید با تنوع بسیاری از این دسته قاب روبرو شده و محصول مورد نظر خود را با کیفیتی عالی و قیمتی بی نظیر تهیه کنید.وب سایت قاب و نقاشی با مدیریت هنرمندانی خبره مدیریت شده و توانسته محبوبیت خود را بین کاربرانش بدست آورد.

شما می توانید چنین قاب های زیبایی را از وب سایت قاب و نقاشی خریدری کنید. وب سایت قاب و نقاشی توانسته با ارائه تنوع زیادی از محصولات انتخاب را برای شما مشتریان عزیز آسان کند. با خرید از وب سایت قاب و نقاشی می توانید قابهایی با کیفیتی برتر و قیمتی مناسب را فراهم کنید. به جرأت می توان گفت که وب سایت قاب و نقاشی توانسته با کادری متخصص و هنرمندانی خبره محصولاتی متنوع و شکیل را با کیفیتی مثال زدنی داختیار شما کاربران عزیز قرار دهد.کافیست با یک بار کلیک بر روی وب سایت بزرگ قاب و نقاشی محصول مورد نظر خود را انتخاب و به سرعت دریافت کنید و از خرید محصولات این وب سایت لذت ببرید.

 

منتشرشده در مقالات تخصصی

مقوا ماکت هلندی چیست؟

دوشنبه, 05 فروردين 1398 00:00

مقواي ماكت هلندي در يك نگاه

مقواي ماكت هلندي براي ساخت انواع و اقسام ماكت به كار مي رود. البته در هنرهاي ديگري مانند هنرهاي ترسيمي مانند مينياتورسازي نيز كاربرد دارد.

این نوع مقوا بسیار محكم بوده و رنگ هاي بسيار زيادي دارد و دانشجويان با اين نوع مقوا، كارهاي مربوط به ماكت سازي هاي خودشان را انجام مي دهند.

مقوا ماکت هلندی به دلیل ساختار ویژه ای به عنوان بافت الگو در صنایع ماکت سازی کاربرد داشته و در ساخت انواع ماكت مورد استفاده قرار می گيرد.

تنوع رنگي دارد و بسيار محكم است و به همين دليل مي توانيد از آن در ساخت انواع و اقسام ماكت ها استفاده كنيد.

مبداء ساخت مقوا

 

مقواي ماكت هلندي از كشور هلند وارد مي شود . صنايع چوب و كاغذ هلند مقواي ماكت هلندي را فرآوري كرده و به كشورهاي مختلفي صادر مي كند.

مقواي ماكت هلندي براي كارهاي با برش ليزري مناسب است و حتي خود مقوا نيز با ليزر برش مي خورد. ماكت هايي كه توليد مي كنيد هميشه به يادگار خواهند ماند و همين باعث مي شود كه طرفداران بسيار زيادي داشته باشد.

دانشجويان مي توانند با اين نوع مقوا، ماكت هاي مختلفي را در طرح هاي مختلفي طراحي كنند كه حتي مي تواند براي دانشجويان بعدي الگويي براي شروع كار باشد.

مقايسه با ساير مقواها

 

شايد بتوان گفت كه در بين ساير مقواها، بهترين نوع مقوا بوده و بالاترين كيفيت را دارد و بنابراين بسياري از دانشجويان رشته هاي طراحي و معماري مي توانند از اين نوع مقوا براي ساخت انواع ماكت استفاده كنند و ماكت هاي ساخته شده خود را بازهم نگهداري كنند و از آن براي دوره هاي بعدي هم استفاده كنند.

مقواي ماكت هلندي بسيار محكم و ضخيم است و شما مي توانيد به آن هر شكلي را بدهيد و ماكت هاي خودتان را با اشكال بسيار زيبايي درست كرده و به دبير هنر يا استاد هنرهاي نمايش خودتان ارائه كنيد. از آنجايي كه اين مقوا بسيار محكم بوده و هر شكلي را بخود مي پذيرد مي تواند در درازمدت نيز شكلي را بدان داده شده را حفظ كند.

اندازه مقوا

مقواي ماكت هلندي به ارتفاع 100 و عرض 70 و قطر 2/0 سانتي متر بوده و چنين مشخصاتي دارد. در وزن 80 گرمي و در ابعاد 70 ×100 گرمي موجود است و به دليل بافت خاص خود، در ماكت سازي به كار مي رود.

حتي مي تواند به صورت چسبدار هم باشد. در رنگ هاي مختلف و هم در رنگ هاي مات هم به كار مي رود. و دانشجو مي تواند متناسب با گستردگي ماكت خود، آن را در رنگ هاي مختلفي درست كرده و ماكت خود را نهايي كند.

مقاومت و استقامت مقوا

 

مقواي ماكت هلندي بسيار محكم بوده و استحكام و دوام بسيار زيادي دارد. حتي بسياري از دكوراتورها در كنار كارهايي كه انجام مي دهند از اين نوع مقوا نيز ماكت هايي را درست و تزئين كرده و آن ها را در ابعاد مختلفي ايجاد كرده و به فروش مي رسانند.

شما مي توانيد با مقواي ماكت هلندي، انواع و اقسام ماكت شامل ماكت حيوانات، ابرازآلات و نمادهاي شهرها مانند برج ايفل و برج آزادي را درست كرده و به بسياري از فروشگاه هاي لوازم التحرير بفروشيد.

مقواي ماكت هلندي به هنگام برش، قراضه كمتري دارد و به لحاظ تنوع رنگي، گسترده بوده و شما مي توانيد متناسب با نوع و گستردگي ماكت خود، از رنگ هاي مختلف و متفاوتي استفاده كنيد.

مهم ترين مشتريان مقوا

 

دانشجويان رشته هنرهاي نمايشي مي توانند با اين نوع مقوا، انواع و اقسام ماكت ها را توليد كرده و عرضه كنند.

گاهي اوقات در ضخامت هاي 250، 350 و 500 گرمي موجود است و مي توانيد متناسب با ميزان ضخامت ماكت خودتان را شكل دهيد.

مقواي ماكت هلندي براي جعبه سازي هم مناسب است و نام ديگر مقواي ماكت هلندي، مرمري يا سنگي است كه براي تذهيب به كار مي رود.

مقواي ماكت هلندي بسيار محكم است و كمترين آسيب ها را به هنگام برش خواهد داشت. حتي دانش آموزان مدارس ابتدايي مي توانند با اين نوع مقوا، ماكت هاي زيبايي را درست كنند و البته كار كردن با اين نوع مقوا، چندان هم سخت نخواهد بود و دانش آموزان دبستاني هم مي توانند با كاركردن روي اين نوع مقوا، ماكت هاي خودشان را شكل دهند.

نحوه نگهداري مقوا

مقواي ماكت هلندي بايد به گونه اي نگهداري كنيد كه تاخوردگي نداشته باشد و بتوانيد براي ماكت هاي بعدي خودتان از آن استفاده كنيد.

به مقواي ماكت هلندي مي توانيد هر شكلي بدهيد. حتي با مقواي ماكت هلندي مي توانيد ماكت هاي پروژه ها را بسازيد و به كارفرما نشان دهيد.

حتي مي توانيد برخي از اجزاي ماكت خود را به صورت متحرك بسازيد و به شخص مورد نظر خودتان ارائه كنيد.

ماكت پروژه هاي اجراي شركت هاي عمراني

ماكت پروژه هاي در حال اجرا را مي توانيد درست كرده و به كارفرماي خودتان پيشرفت كار را نشان دهيد، شما به وسيله اين نوع مقوا مي توانيد بخش هاي كارشده پروژه را به ماكت اضافه كنيد تا كار به انجام رسيده و به پايان برسد.

اجراي ماكت هاي متحرك مي تواند ماكت شما را زيباتر نشان دهد. بخاطر اين كه ماكت هاي ثابت، هميشه توسط ماكت سازان و دانشجويان عرضه مي شود، ولي ماكت هاي متحرك بر تنوع و زيبايي ماكت اضافه مي كنند.

ساير ماكت هاي اجرايي

ماكت هاي متحركي كه با اين نوع مقوا ساخته مي شود باعث خواهد شد تا ذهنيت قبلي خودتان نسبت به مقوا تغيير كند و بتوانيد براي كارهاي بعدي خودتان نيز ماكت ها را به صورت متحرك درست كنيد.

مقواي ماكت هلندي مي تواند بازيافت شده و دوباره مورد استفاده قرار گيرد و حتي نسبت به مدل هاي مشابه خود؛ مقاوم تر است و مي تواند به اشكال مختلفي شكل بگيرد.

شما مي توانيد ماكت هاي خانه، ماشين يا هر وسيله ديگر را با اين مقوا درست كنيد. با اين نوع مقوا مي توانيد هر وسيله اي را به صورت ماكت شكل داده و به نمايش بگذاريد.

مقواي ماكت هلندي بسيار مقاوم بوده و مي تواند به هر شكلي ايجاد شود طوري كه ماكتي كه درست كرده ايد در درازمدت باقي بماند و بتوانيد ماكت هاي ديگري را نيز به ساير ماكت هاي خود اضافه كنيد.

حتي شركت هاي عمراني مي توانند پروژه هاي ساخته شده خود را با اين مقوا به شكل ماكت درآورده و به كارفرمايان نشان دهند.

حتي با اين نوع مقوا مي توانيد اجزاي ريز دستگاه را نيز به شكل ماكت شكل داده و در نمايشگاه ها آن ها را نشان دهيد.

مقواي ماكت هلندي مي تواند به هر شكل و اندازه اي بريده شود و حتي مي توانيد آن را با ليزر نيز برش دهيد تا اشكال مورد نظر شما شكل گيرد.

با اين نوع مقوا مي توانيد براي كودكان خود جنگل حيوانات را نيز درست كرده و يا حتي اين ماكت را به صورت دكوراسيون استفاده كنيد.

اين نوع مقوا اين قابليت را دارد كه به هر شكلي ساخته شده و شكل بگيرد. به هنگام درست كردن ماكت هيچ محدوديتي براي خود قائل نشويد و با فكر باز نوآوري و ابتكار كنيد تا بتوانيد ماكت هاي زيبايي را شكل دهيد.

دستگاه هاي برش مقوا

حتي مي توانيد دستگاه كامپيوتر را به شكل ماكت ساخته و بردارها و ساير قطعات آن را با اين مقوا به شكل ماكت درآوريد.

برش هاي ليزري اين نوع مقوا باعث خواهد شد تا شكل هاي زيبايي داشته باشد. هيچ محدوديتي براي خود قائل نشويد و با استفاده از ابزارهاي گوناگون ماكت هاي زيبايي را شكل دهيد و ماكت هايي كه زيبايي آن ها مي تواند چشم هر بيننده اي را مسحور خود كند.

استفاده از دستگاه هاي خاص برش مقوا مي تواند به شما كمك كند تا هر گونه شكل مورد نظر خودتان را شكل دهيد و ماكت زيباي خودتان را بسازيد.

اين نوع مقوا به گونه اي ساخته شده كه مي توانيد اشكال مورد نظر خودتان را با كمي خلاقيت شكل دهيد و با دستگاه هاي برش مقوا مي توانيد اشكال خاص و خارق العاده اي را نيز بوجود آوريد.

مقواي ماكت هلندي مي تواند در هر اندازه اي بريده شود و در انواع و اقسام رنگ ها نيز وجود دارد و بنابراين مي توانيد ماكت هاي زيبايي را شكل دهيد. ماكت هاي رنگي زيبايي كه مي تواند باعث افزايش اعتبار حرفه اي شما شده و در نهايت به يك شركت بين المللي با سوابق درخشاني تبديل شويد.

با مقواي ماكت هلندي مي توانيد ماكت ها و اشكال گوناگوني را در هر زمينه اي را ايجاد كنيد و اين نوع مقوا براي آموزش در هر سطحي مي تواند موثر واقع شود و كاربردهاي فراواني دارد.

دبيران آموزشي مي توانند با اين نوع مقوا، دستگاه هايي كه امكان جابجايي آن ها وجود ندارد را به صورت ماكت شكل داده و در كلاس هاي آموزشي خود استفاده كنند.

بيشتر در كلاس هاي آموزشي هنر كاربردهاي فراواني دارد و مي تواند اين كاربرد گسترده تر شود و در حوزه هاي گوناگون نيز مورد استفاده قرار گيرد.

شما با اين نوع مقوا مي توانيد از شكل هاي كوچك تا بزرگ را ايجاد كرده و ماكت هاي زيبايي را ايجاد كنيد.

مقواي ماكت هلندي در همه فروشگاه هاي لوازم التحرير و وسايل اداري به فروش مي رسد.   

شما با خرید از وب سایت قاب ونقاشی میتوانید با تنوع بسیاری از این دسته قاب روبرو شده و محصول مورد نظر خود را با کیفیتی عالی و قیمتی بی نظیر تهیه کنید.وب سایت قاب و نقاشی با مدیریت هنرمندانی خبره مدیریت شده و توانسته محبوبیت خود را بین کاربرانش بدست آورد. شما می توانید چنین قاب های زیبایی را از وب سایت قاب و نقاشی خریدری کنید. وب سایت قاب و نقاشی توانسته با ارائه تنوع زیادی از محصولات انتخاب را برای شما مشتریان عزیز آسان کند. با خرید از وب سایت قاب و نقاشی می توانید قابهایی با کیفیتی برتر و قیمتی مناسب را فراهم کنید. به جرأت می توان گفت که وب سایت قاب و نقاشی توانسته با کادری متخصص و هنرمندانی خبره محصولاتی متنوع و شکیل را با کیفیتی مثال زدنی دراختیار شما کاربران عزیز قرار دهد.کافیست با یک بار کلیک بر روی وب سایت بزرگ قاب و نقاشی محصول مورد نظر خود را انتخاب و به سرعت دریافت کنید و از خرید محصولات این وب سایت لذت ببرید.

منتشرشده در مقالات تخصصی

قاب عکس کد 204

پنج شنبه, 11 دی 1348 00:00

توضیحات محصول :
این قاب از چوب روس ساخته شده و در قطرهاي دو در دو و سه در دو و به صورت ديپ قابها از رنگهای مخصوص چوب خارجي و توليد ايران استفاده میشود کلیه قابهای چوبی از شيشه و طلق و و در سايز هاي كوچك از جك براي استفاده قاب بر روي ميز و پين هاي پشت قاب براي فيكس شدن عكس و تعويض راحت عكس به دست خود مشتري استفاده شده است.

منتشرشده در محصولات و خدمات

قاب عکس کد 102

پنج شنبه, 11 دی 1348 00:00

توضیحات محصول :
این قاب از چوب روس ساخته شده و در قطرهاي دو در دو و سه در دو و به صورت ديپ قابها از رنگهای مخصوص چوب خارجي و توليد ايران استفاده میشود کلیه قابهای چوبی از شيشه و طلق و و در سايز هاي كوچك از جك براي استفاده قاب بر روي ميز و پين هاي پشت قاب براي فيكس شدن عكس و تعويض راحت عكس به دست خود مشتري استفاده شده است.

منتشرشده در محصولات و خدمات

ارتباط با ما

آدرس :كرج ،مهرشهر ،ميدان حسين اباد ،خيابان شهيد باقري، خيابان وليعصر،كنار زيرگذر،پلاك ٧
موبایل: 09123046051
موبایل: 09308063119

آمار بازدید سایت

بازدید امروز43
بازدید دیروز74
بازدید ماه470
بازدید کل55972

Visitor Info

  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

قاب و نقاشی

فعالیت صنایع چوبی قاب و نقاشی در سال ٨٥ بوده و از سال ٩٥ كار خود را به صورت رسمي و در شبكه هاي اجتماعي دنبال كرده است تمركز اصلي صنايع قاب و نقاشی عرضه ي قاب چوبي با بهترين كيفيت و مناسب ترين قيمت است ، كه در سه مدل نازك، پهن ،ديپ و در ٦٠كد رنگي با چوب روس ارائه ميشود. تمامي قاب ها همراه با فيبر و طلق يا شيشه به صورت رايگان بوده و ارسال آن به سراسر كشور به وسيله ي پست انجام ميشود 

عضویت در خبرنامه

اشتراک در جدبدترین مقالات و مطالب سایت

طراحی و سئو وب سایت توسط بانک مشاغل اینفوجاب