قاب عكس چوبي فانتزي "/> قاب عکس چوبی فانتزی ؟

قاب عکس چوبی فانتزی ؟

(7 رای‌ها)
3586 views

مشخصات فنی محصول

 قاب عكس چوبي فانتزي

 

تزئين كننده ديوار منزل

قاب عكس چوبي فانتزي يكي از مهم ترين قاب هايي است كه امروزه بر ديوار منازل به چشم مي خورد و بسياري از مردم هم اين نوع قاب ها را دوست دارند.

قاب عكس چوبي فانتزي مي تواند براحتي ديوار منزل شما را تزئين كند. بخاطر اين كه از آن جايي كه مقرون به صرفه است مي تواند بخشي از خاطرات خوش ساكنان منزل را به طور دائم به رخ بكشد. شما بايد قاب را همرنگ ديوار درست كنيد يا اين چنين قاب هايي را خريداري كنيد. قاب عكس چوبي فانتزي بايد با با اندازه ديواري كه به آن آويخته مي شود هماهنگي داشته و زياد كوچك يا خيلي بزرگ نباشد. اين قاب بايد در وسط ديوار نصب شده و خيلي بالا يا پايين نصب نشده باشد. 

امروزه قاب عكس چوبي فانتزي چيزي است كه در بازار هم به فراواني وجود دارد و شما مي توانيد آن را براحتي تهيه كنيد.

در صورتي كه مجموعه از قاب عكس چوبي فانتزي كنار هم قرار گيرند، مي توانند يك اثر هنري را خلق كنند.شما بايد متناسب با ديوار و مبلمان منزل قاب عكس چوبي فانتزي را انتخاب كرده و اثر هنري خود را خلق كنيد.

 

انواع قاب عکس فانتزی

قاب عكس چوبي فانتزي كنسولي

قاب عكس چوبي فانتزي كنسولي

البته شايد بتوان گفت كه قاب عكس چوبي فانتزي را مي توان در جايي هم قرار داد و لازم نيست كه هم روي ديوار نصب شده باشد. قاب عكس چوبي فانتزي كنسولي نوع ديگري است كه جذابيت منزل را دو چندان مي كند.

حتي قاب عكس چوبي فانتزي کنسولی را در محل هاي خصوصي مثل اتاق خواب هم بگذاريد. همچنين راه روهايي كه منتهي به اتاق خواب مي شوند نيز محل خوبي براي نصب قاب عكس چوبي فانتزي است.

قاب عكس چوبي فانتزي مي تواند روميزي هم باشد و روي ميز تلويزيون يا هر ميز ديگري قرار بگيرد. ميزهاي اتاق نشيمن مي تواند محل خوبي براي قرارگيري قاب عكس چوبي فانتزي کنسولی باشد چرا كه در اين اتاق افراد زيادي دور هم جمع مي شوند و ساعاتي را به صحبت مشغول خواهند شد.

قاب عكس چوبي فانتزي ديگر مانند ساير قاب ها ساده نيست بلكه منبت كاري شده است و شما مي توانيد با داشتن اين نوع قاب ها انرژی مثبت را دراتاق نشیمن حاکم خود برقرار کنید.

چوب اين نوع قاب ها محكم بوده و از جنس درخت راش يا گردو ساخته مي شود. قاب عكس چوبي فانتزي را بايد از بازارهاي خاصي مانند بازار اصفهان كه مركز فروش قاب هاي منبت كاري است خريداري كنيد.

قاب عكس چوبي فانتزي مي تواند در طرح هاي مختلفي طراحي شده باشد و به شكل بند رخت باشد. اين نوع قاب عكس چوبي فانتزي داراي گيره بوده و مي توانيد عكس خود را بدان آويزان كنيد.

قاب عكس چوبي فانتزي را مي توانيد به ديوار هم آويزان كنيد كه در اين صورت ديوار را خيلي زيباتر نشان خواهد داد.

شما با قاب عكس چوبي فانتزي مي توانيد منزل خودتان را به بهترين شكل ممكن تزيين كنيد و قاب عكس چوبي فانتزي مي تواند ميزهاي شما را به بهترين نحو ممكن تزئين كند.

فضاهاي مختلف استفاده

قاب عكس چوبي فانتزي

شما مي توانيد قاب عكس چوبي فانتزي را به فضاهاي مختلف استفاده كنيد و آن را در داخل اتاق يا در فضاهاي سال منزل هم از آن استفاده كنيد.

حتي مي توانيد چندين عكس را كنار هم به ديوار آويزان كنيد. عكس ها مي توانند به صورت افقي يا عمودي قرار گيرند.

قاب عكس چوبي فانتزي منزل شما را زيباتر و قشنگ تر نشان مي دهد، پس در استفاده از آن هرگز ترديد نكنيد.

حتي مي توانيد اين نوع قاب را به دوستان و خويشان خود نيز هديه دهيد. در برخي موارد كه شما وسايل لازم را براي ساخت قاب داريد مي توانيد خودتان قاب عكس چوبي فانتزي را درست كرده و به فروش برسانيد.

در هر حال اين نوع قاب مي تواند به بهترين صورت ديوار يا ميزهاي منزل شما را به بهترين وجه تزئين كند. اندازه قاب عكس چوبي فانتزي بايد به گونه اي باشد كه زياد بزرگ يا كوچك نباشد و بايد متناسب با اندازه ديوار انتخاب شود.

شما مي توانيد با چوب هاي خيلي محكم اين نوع قاب را درست كنيد و با وسايل چوب بري حرفه اي منبت كاري هاي آن را شكل دهيد تا زيباتر به نظر برسد.

البته شايد درست كردن اين قاب نسبت به سايرين قدري سخت تر باشد، و شما لازم است كه مدت زماني را براي ساخت اين نوع قاب آموزش ببينيد.

قاب عكس چوبي فانتزي مي تواند از مواد اوليه مختلفي تهيه شده باشد و شما مي توانيد با مواد اوليه مختلف قاب عكس چوبي فانتزي را درست كرده و عكس هاي خانوادگي خود را در آن قرار داده و به ديوار منزل خود بزنيد يا حتي اين نوع قاب را روي ميز قرار داده و ميزهاي منزل را به بهترين نحوي تزئين كنيد.

اين نوع قاب را مي توانيد به مناسبت هاي مختلف به پدر و مادر و همسر خود نيز هديه دهيد و حتي مي توانيد در برخي موارد دست نوشته هايي را نيز به صورت عكس ايجاد كرده و به ديوار بزنيد.

 در هر حال اين نوع قاب شايد بتوان گفت كه بهترين قابي است كه وجود دارد و مي تواند منزل شما را به بهترين نحو ممكن تزئين كند.

نحوه‌ی نگه‌داری قاب عکس فانتزی

نحوه‌ی نگه‌داری قاب عکس فانتزی

البته شما در دوره هاي زماني مختلف، اين قاب را از گرد و غبار و ساير آلودگي ها تميز كنيد تا زيباتر به نظر برسد در غير اين صورت از زيبايي و جذابيت آن كاسته خواهد شد.

براي تميز كردن اين قاب بايد از شوينده هايي استفاده كنيد به قاب و عكس موجود در قاب آسيبي وارد نكند و از كيفيت آن ها كم نكند.

اين نوع قاب در طرح ها و اندازه هاي مختلف در فروشگاه هاي آنلاين و واقعي وجود دارد و شما مي توانيد با پرداخت مبلغي آن ها را تهيه كنيد.

اگر بتوانيد خودتان اين نوع قاب را درست كنيد بدين معني است كه شما قدرت هنري بسيار زيادي داريد و مي توانيد اثرهاي هنري را خلق كنيد و در نهايت اثرهاي هنري خود را نيز به ديگران و مردم بفروشيد.

قيمت اين نوع قاب ها در مقايسه با قاب هاي ديگر خيلي گران تر است و به دليل چوب باكيفيت و منبت كاري هايي است كه روي قاب به انجام مي رسد.

شما مي توانيد منبت هاي كاري روي اين نوع قاب را با ليزر برش دهيد و بدين ترتيب طرح هاي روي چوب اين نوع قاب با دقت بسيار زيادي بريده خواهد شد و دقت ليزر در مقايسه با كار دست بسيار بالاست و مي توانيد كارهاي زيادتري را از اين نوع برش داده و در نهايت به فروش برسانيد.

دستگاه هاي برش قاب

دستگاه هاي برش قاب  

البته شايد تهيه دستگاه ليزر قدري براي شما گران تمام شود ولي ارزش آن را دارد كه آن را تهيه كرده و اثرهاي هنري خود را در سريع ترين زمان ممكن خلق كنيد.

حتي اين نوع قاب هم مي تواند رنگ آميزي شده نيز باشد و براي كودكان مناسب تر خواهد بود، در صورتي كه عكس كودكان خود را به آن بزنيد و به فرزندان خود تقديم نماييد، آن ها به طور يقين از هديه شما خوشحال خواهند شد.

شما با اين نوع قاب مي توانيد كارهاي مختلفي را انجام دهيد و حتي به خانه سالمندان برويد و آن را به سالمندان مختلف هديه دهيد تا خوشحال شوند.

 

 

مشتريان قاب عکس فانتزی

گالري هاي نقاشي و فرهنگ سراها خواهان خريد اين قاب هستند و به طور يقين مي توانند بهاي آن را هم پرداخت كنند.

 در گالري هاي نقاشي، نقاشي هاي مختلف در اندازه هاي مختلفي از ديوار آويزان شده يا اين كه روي ميزها قرار گرفته اند.

آتليه هاي  عكاسي محل ديگري براي خريد براي اين نوع قاب هاست و برخي از مشتريان دوست دارند كه عكس هاي خود را در قاب هاي فانتزي قرار داده و جلوي ديدگان خود قرار دهند.

آتليه هاي عكاسي به فراواني و به تعداد زياد انواع و اقسام قاب ها را دارند و هر روزه نيز به تعداد كثير اين نوع قاب ها را به مردم مي فروشند.

بنابراين آتليه هاي عكاسي در صورتي كه خيلي زياد باشند به طور يقين مي توانند قاب هايي كه شما خودتان تهيه كرده ايد را از شما خريداري كنند.

حتي مي توانيد اين نوع قاب را به فروشگاه هاي معروف آنلاين هم بفروشيد. امروزه از فروشگاه هاي آنلاين هم به تعداد كثيري عكس ها و قاب عكس را خريداري مي كنند.

شما مي توانيد متناسب با شرايط خودتان مشترياني را براي اثرهاي هنري خودتان پيدا كرده و آنه ها را به فروش برسانيد و ولي خريد و فروش مقوله اي است كه نوسان دارد و برخي ماه ها فروش شما كم يا خيلي زياد خواهد شد.

بنابراين هرگز انتظار نداشته باشيد كه به صورت مستقيم و خطي آن ها را به فروش برسانيد بلكه ممكن است ماه هايي اصلا نتوانيد يك اثر هنري خودتان را به فروش برسانيد.

 داشتن صبر و حوصله در فروش محصولات بسيار مهم است و بايد در يك روند منطقي به پيش برويد تا بتوانيد فروش خوب و درخور توجهي را ايجاد كنيد. فروش بر مبناي احساسات كار منطقي نبوده و ممكن است كه مشترياني كه حال حاضر قاب فانتزي شما را خريداري مي كنند بعدها نسبت به خريد دلسرد شده و شما را براي خريد محصول انتخاب نكنند.

بنابراين حتما با منطق به فروش محصولات و اثرهاي هنري خودتان اقدام كنيد تا بتوانند هميشه فروش داشته باشيد.

 شما می توانید چنین قاب های زیبایی را از وب سایت قاب و نقاشی خریدری کنید. وب سایت قاب و نقاشی توانسته با ارائه تنوع زیادی از محصولات انتخاب را برای شما مشتریان عزیز آسان کند. با خرید از وب سایت قاب و نقاشی می توانید قابهایی با کیفیتی برتر و قیمتی مناسب را فراهم کنید.

 

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی

قاب عکس چوبی فانتزی ؟

محتوای بیشتر در این بخش:

 • قاب نقاشی

 • انواع سبک های نقاشی ؟

 • ارتباط با ما

  آدرس :كرج ،مهرشهر ،ميدان حسين اباد ،خيابان شهيد باقري، خيابان وليعصر،كنار زيرگذر،پلاك ٧
  موبایل: 09123046051
  موبایل: 09308063119

  آمار بازدید سایت

  بازدید امروز24
  بازدید دیروز55
  بازدید ماه387
  بازدید کل54044

  Visitor Info

  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

  قاب و نقاشی

  فعالیت صنایع چوبی قاب و نقاشی در سال ٨٥ بوده و از سال ٩٥ كار خود را به صورت رسمي و در شبكه هاي اجتماعي دنبال كرده است تمركز اصلي صنايع قاب و نقاشی عرضه ي قاب چوبي با بهترين كيفيت و مناسب ترين قيمت است ، كه در سه مدل نازك، پهن ،ديپ و در ٦٠كد رنگي با چوب روس ارائه ميشود. تمامي قاب ها همراه با فيبر و طلق يا شيشه به صورت رايگان بوده و ارسال آن به سراسر كشور به وسيله ي پست انجام ميشود 

  عضویت در خبرنامه

  اشتراک در جدبدترین مقالات و مطالب سایت

  طراحی و سئو وب سایت توسط بانک مشاغل اینفوجاب