تاثير پاسپارتو در زيبايي اثر

 تابلوهاي عكاسي و نقاشي در زيباتر كردن محيط و خانه ما تاثير به سزايي دارند و بنابراين با تابلوها مي توانيم زيبايي محل زندگي مان را چند برابر كنيم.

تاثير پاسپارتو در زيبايي اثر در يك نگاه

"/> تاثير پاسپارتو در زيبايي اثر

تاثير پاسپارتو در زيبايي اثر

(1 رای)
1181 views

مشخصات فنی محصول

پاسپارتو با برجسته كردن اثر هنري در زيبايي آن تاثير به سزايي دارد.

پاسپارتو مي تواند در كارهاي هنري نيز خيلي زياد استفاده شود. مي توانيد پاسپارتو را براي برجسته كردن آثار هنري خودتان هم استفاده كنيد و آن ها را چشمگیرتر نشان دهيد و با اين كار بر زيبايي آثار نيز افزوده خواهد شد.

پاسپارتو در واقع مقوايي بين اثر هنري و تصوير و شيشه قاب است و باعث مقاومت در برابر  خميدگي، رطوبت و ساير عواملي است كه باعث كم شدن كيفيت تصوير و اثر هنري مي شود و البته دو كاربرد دارد كه به مورد اول در بالا اشاره شد و دومي تاثیر به سزایی بر زيبايي اثر هنري داشته که جلوه بصري آن را افزايش داده و بهبود مي بخشد.

عملكرد پاسپارتو در زيبايي اثر

پاسپارتوهاي زاويه دار 45 درجه به اثر هنري زيبايي و جلوه خاصي مي بخشند. پاسپارتو باعث مي شود تا بين ديوار و قاب عكس فاصله اي ايجاد شود و بدين ترتيب دكوراسيون محل زيباتر به نظر خواهد رسيد.

شما با پاسپارتو مي توانيد كليه آثار هنري خود را برجسته كرده و به آن ها زيبايي خاصي ببخشيد. با پاسپارتو مي توانيد عكس ها و اثرات هنري خود را به بهترين شكل ممكن به بيننده عرضه كنيد.

شما با پاسپارتو مي توانيد كليه آثار هنري خود را برجسته كرده و به آن ها زيبايي خاصي ببخشيد. با پاسپارتو مي توانيد عكس ها و اثرات هنري خود را به بهترين شكل ممكن به بيننده عرضه كنيد.

تاثير رنگ هاي پاسپارتو در زيبايي اثر

پاسپارتو مي تواند به رنگ هاي سفيد، سياه، سبز، قرمز، زرد يا آبي باشد. پاسپارتو در زيبايي قاب و نقاشي تاثير به سزايي دارد.

پاسپارتو را مي توانيد به صورت دوتايي يا چند تايي به كار ببريد تا برجستگي اثر شما بيشتر شود و زيبايي اثر دو چندان شود.

پاسپارتوهاي كه با رنگ زمينه قاب متضاد هستند نيز در زيبايي اثر تاثير به سزايي دارند. حتي شما مي توانيد با پاسپارتو اندازه تصوير نقاشي را بزرگ تر كرد. به طور يقين اندازه پاسپارتو بايد نسبت به عكس كوچك باشد تا عكس بهتر ديده شود.

تاثير چسبندگي پاسپارتو در زيبايي اثر  

شما بايد متناسب با اندازه اثر خود، پاسپارتو را به آن بچسبانيد و آن را زيباتر كنيد. در صورتي كه پاسپارتو به پشت اثر نچسبد بر زيبايي آن تاثيري نخواهد داشت.

پاسپارتو مي تواند به رنگ هاي مختلف و متنوعي باشد، پاسپارتوهاي رنگي مي تواند اثر هنري را زيباتر نشان دهد و اثر هنري شما بيشتر به چشم مي آيد.

پاسپارتو را بايد حداقل با رنگ اثر هم زمينه باشد تا بتواند تاثير زيبايي آن را بيشتر كند.

تاثير انواع پاسپارتو در زيبايي اثر

پاسپارتو تک، متداول و به صـرفه ترین نوع پاسپارتو است که استفاده از آن، علاوه بر ایجاد زیبایی در تابلو باعث تاکید بیشتر بر روی اثر هنری می شود.

پاسپارتوي دوبل، از دو پاسپارتو ساده تشکیل شده و با ایجاد حاشیه ای دو پله با پهنای دلخواه در اطراف اثر، جلوه ای فراتر از یک پاسپارتوی ساده به اثر هنری می بخشد. پاسپارتوی زیرین می تواند همرنگ یا غیرهمرنگ با پاسپارتوی اصلی باشد.

پاسپارتوي شياردار با داشتن شیاری باریک باعث ایجاد کادری ظریف در اطراف پنجره پاسپارتو شده و جلوه بیشتری به اثر هنری می بخشد.

پاسپارتوي دوبل شياردار با دارا بودن ظرافت و زیبایی مضاعف، جلوه ای دو چندان به اثر هنری می بخشد و مناسب برای آثار نفیس و ارزشمند شما است.

عمق بیشتر پاسپارتوهاي عميق تكي  به دلیل استفاده از مقوای ضخیم تر تاثیر چشمگیری بر جذابیت اثر هنری دارد و همین موضوع باعث مي شود تا آن ها براي نمايش در گالري هاي و نمايشگاه هاي عكس مناسب باشند.

تاثير لايه هاي پاسپارتو در زيبايي

اضافه شدن یک لايه بیشتر به پاسپارتوی عمیق، باعث عمق بیشتر پاسپارتو شده و جلوه ای سه بعدی به اثر هنری می بخشد.

پاسپارتوي دوبل شياردار، با دارا بودن جزئیات خاص، چشمگیـرترین و جذاب تریـن نوع پاسپارتو است که بی تردید چشم هـر بیننده ای را به سوی خود جلـب می کند و تاثیر غیـر قابل وصفی بر روی اثر هنری می گذارد

.

تاثير محل پاسپارتو در زيبايي اثر

پاسپارتو هميشه بين شيشه قاب عكس و محل قرارگيري تصوير قرار مي گيرد و باعث برجسته شدن اثر هنري مي شود.

هر چقدر برجستگي و سطح بالا آمدگي پاسپارتو بيشتر باشد به همان اندازه زيبايي آن دوبرابر و چند برابر خواهد شد.

رنگ هاي پاسپارتو در زيبايي اثر نيز تاثير به سزايي دارد. پاسپارتوها در انواع و اقسام مختلف بوده و شما مي توانيد متناسب با اثر خودتان از آن ها استفاده كنيد.

مهم ترين مورد استفاده پاسپارتو قاب عكس هاي خانوادگي است. عكس هاي خانوادگي براي اين كه بهتر و برجسته ديده شوند، با پاسپارتو مي توانيد آن ها را برجسته كرده و در اين صورت فاميل هاي شما و همسرتان مي توانند عكس هاي خانوادگي شما را به صورت برجسته ملاحظه كنند.

زيبايي عكس هاي خانوادگي مهم ترين حساسيتي است كه يك خانواده نسبت به آن خواهند داشت و بنابراين هر چقدر كه اثر و يك عكس خانوادگي زيباتر باشد به همان اندازه بيننده بيشتري خواهد داشت.

ضخامت پاسپارتو در زيبايي اثر

پاسپارتو را مي توانيد از مقواهاي ضخيم تر ببريد و هر چقدر كه ضخامت آن بيشتر باشد به همان اندازه بر زيبايي اثر خواهد افزود.

پاسپارتو در جلب توجه شخص نقش بسيار مهمي را بازي مي كند. حتي برخي مواقع پاسپارتوها مي توانند در ايجاد ابعاد دو بعدي يا سه بعدي نقش بسيار مهمي را بازي كنند و به عنوان يك عنصر غيرمعمول عمل مي كنند.

متداول ترين پاسپارتوهايي است كه اندازه اضلاع آن برابر است و مركز اثر هنري با مركز قاب اصلي كمترين فاصله را دارد.

حتي از كاغذ هم مي توان پاسپارتوهايي را نيز ساخت. پاسپارتوهاي پارچه اي نيز مي توانند استفاده شوند. حتي مي توان پاسپارتوهاي فلزي را هم به پشت قاب عكس متصل كرد تا برجستگي اثر هنري بيشتر شود.

پاسپارتوهاي فرانسوي بيشتر خطي شبيه بوده، حتي برخي مواقع به شكل هاي برگ طلايي تا طرح هاي مركب و جوهري نوسان دارد. پاسپارتوهاي فرانسوي از آبرنگ ساخته مي شود.

پاسپارتو در مدل هاي مختلفي مانند پاسپارتوي لوكس،پاسپارتوي شياردار و پاسپارتوي دوبل وجود دارد كه هركدام مي توانند به اثر هنري، جلوه خاصي ببخشند. 

اگر تابلوی شما دارای قاب و پاسپارتو (مقوایی که بین اثر و قاب بیرونی قرار می گیرد) است، بهتر است رنگ های آنها متناسب با مبلمان و وسایل منزل شما باشد.

پاسپارتو را بايد زيبا درست كرد تا بتواند تاثير خود را بر اثر بگذارد. پاسپارتو مي تواند در زيبايي اثر نقش بسيار زيادي داشته باشد.

محل قرارگيري تابلوها در خانه

دیوارهای پشت مبلمان و دیوارهایی که جلوتر از دیوارهای دیگر قرار دارند محل مناسبی برای نصب تابلو های نقاشی هستند. توجه كنيد که طول تابلوی شما باید از طول مبلمان تان کم تر باشد.

اگر دیوار خانه شما دارای کاغذ دیواری ، یا پر از نقوش است، از تابلوهایی استفاده کنید که طرح هایی ساده دارند و پاسپارتو نيز ساده باشد تا بتواند تاثيرگذاري خود را ايفا كند.

توجه كنيد که دیوار های کوچک مناسب تابلو های کوچک تر و دیوار های بزرگ مخصوص تابلو های بزرگ است، در غیر این صورت خانه شما دچار اغتشاش بصری می شود.

اگر دیوار خانه ی شما کوتاه است از تابلو های عمودی استفاده کنید، این نوع ترکیب بندی باعث می شود دیوار خانه شما بلند تر به نظر آید.

سعی کنید تابلوها را براساس شرایط محیطی که باید قرار بگیرد انتخاب کنید، با تابلو می توانید ذهن مهمان هایتان را به چیزی که شما می خواهید جلب کند.

در صورتي كه پاسپارتو را به پشت عكس نچسبانيد، آن را برجسته نخواهد كرد، تنوع رنگي پاسپارتو باعث خواهد شد تا عكس هاي زيباتري داشته باشيد و بايد به هنگام برش    پاسپارتو خيلي زياد دقت كنيد تا بتوانيد با دقت خيلي زيادي آن را ببريد.

پاسپارتوهاي فلزي در برجسته كردن جايگاه اثر هنري تاثير به سزايي دارد و مي تواند زيبايي اثر را چندين برابر كند.

رنگ هاي پاسپارتو و زيبايي اثر

استفاده از رنگ هاي مات مانند سفيد يا سياه براي پاسپارتو باعث خواهد شد تا اثر هنري و عكس طبيعي به نظر برسد.

پاسپارتوهاي رنگي مي توانند در زيباتركردن اثر نقش به سزايي دارند و بنابراين شما مي توانيد با استفاده از پاسپارتوهاي رنگي عكس و اثر خودتان را زيباتر كنيد.

بهترين روش براي نمايش عكس‌، قاب كردن آن است ولي بايد قبل از آن بايد حاشيه اي را براي عكس تهيه كنيم. مقواهاي ضخيم بهترين گزينه براي ايجاد حاشيه براي عكس است.

شما با پاسپارتو مي توانيد هر اثر هنري را زيباتر كرده به ديوار منزل خود نصب كنيد. حتي پاسپارتوهاي ساده نيز مي تواند در ايجاد زيبايي اثر تاثير به سزايي داشته باشد.

رنگ مقواي براي تهيه پاسپارتو بسيار مهم است و بايد با رنگ و توناليته عكس مطابقت داشته باشد و به طور معمول هرگز از مقواهاي رنگي استفاده نمي شود مگر اين كه بين پاسپارتو و اثر تطابق رنگي وجود داشته باشد.

شما با خرید از وب سایت قاب ونقاشی میتوانید با تنوع بسیاری از این دسته قاب روبرو شده و محصول مورد نظر خود را با کیفیتی عالی و قیمتی بی نظیر تهیه کنید.وب سایت قاب و نقاشی با مدیریت هنرمندانی خبره مدیریت شده و توانسته محبوبیت خود را بین کاربرانش بدست آورد.

شما می توانید چنین قاب های زیبایی را از وب سایت قاب و نقاشی خریدری کنید. وب سایت قاب و نقاشی توانسته با ارائه تنوع زیادی از محصولات انتخاب را برای شما مشتریان عزیز آسان کند. با خرید از وب سایت قاب و نقاشی می توانید قابهایی با کیفیتی برتر و قیمتی مناسب را فراهم کنید. به جرأت می توان گفت که وب سایت قاب و نقاشی توانسته با کادری متخصص و هنرمندانی خبره محصولاتی متنوع و شکیل را با کیفیتی مثال زدنی در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهد.کافیست با یک بار کلیک بر روی وب سایت بزرگ قاب و نقاشی محصول مورد نظر خود را انتخاب و به سرعت دریافت کنید و از خرید محصولات این وب سایت لذت ببرید.

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی

تاثير پاسپارتو در زيبايي اثر

ارتباط با ما

آدرس :كرج ،مهرشهر ،ميدان حسين اباد ،خيابان شهيد باقري، خيابان وليعصر،كنار زيرگذر،پلاك ٧
موبایل: 09123046051
موبایل: 09308063119

آمار بازدید سایت

بازدید امروز30
بازدید دیروز55
بازدید ماه393
بازدید کل54050

Visitor Info

  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

قاب و نقاشی

فعالیت صنایع چوبی قاب و نقاشی در سال ٨٥ بوده و از سال ٩٥ كار خود را به صورت رسمي و در شبكه هاي اجتماعي دنبال كرده است تمركز اصلي صنايع قاب و نقاشی عرضه ي قاب چوبي با بهترين كيفيت و مناسب ترين قيمت است ، كه در سه مدل نازك، پهن ،ديپ و در ٦٠كد رنگي با چوب روس ارائه ميشود. تمامي قاب ها همراه با فيبر و طلق يا شيشه به صورت رايگان بوده و ارسال آن به سراسر كشور به وسيله ي پست انجام ميشود 

عضویت در خبرنامه

اشتراک در جدبدترین مقالات و مطالب سایت

طراحی و سئو وب سایت توسط بانک مشاغل اینفوجاب