اهميت قاب

اهميت قاب در جلوگيري از بين رفتن وسايل

امروزه هر چيزي قاب مخصوص به خود را دارد و اصول اگر قاب نداشته باشد خيلي زود از بين خواهد رفت. بنابراين مي توان از همين جا به اهميت قاب پي برد.

"/> اهميت قاب در جلوگيري از بين رفتن وسايل ?

اهميت قاب در جلوگيري از بين رفتن وسايل ?

(1 رای)
501 views

مشخصات فنی محصول

در مورد تابلوهاي نقاشي و هنري نيز اين امر خيلي مشهود است و بايد با قاب بتوان تابلوهاي هنري را محافظت كرد و آن ها را براي ساليان بعدي نگهداري كرد.

قاب هاي رنگي جلوه خاصي به تابلوهاي نقاشي مي دهند بنابراين فقط به قاب هاي ساده و تك رنگ اكتفا نكنيد و هميشه به دنبال ابتكار و خلاقيت بوده و چيز جديدي را براي ارائه كردن داشته باشيد.

قاب باعث مي شود تا وسايل عمر طولاني تري داشته باشند و در نهايت براي ساليان بعدي مي توانيد آن ها را در خانه يا محل كار خود نيز داشته باشيد.

اندازه هاي مختلف قاب ها

امروزه انواع و اقسام قاب ها در اندازه هاي مختلف و در طرح هاي گوناگوني عرضه مي شوند و صد البته توليدكنندگان قاب هم گسترده توليدات خود را گسترش داده اند تا بتوانند مشتريان بيشتري را جذب محصولات خود كنند.

براي گوشي هاي تلفن هم قاب هاي مختلفي توليد مي شود كه مي تواند به زيبايي گوشي تلفن اضافه كند و باعث شود كه بهتر ديده شود. شما مي توانيد با قاب هر چيزي را زيباتر كرده و باعث شويد كه عمر طولاني تري داشته باشد.

امروزه قاب هاي سيليكوني هم براي گوشي هاي تلفن عرضه مي شود و همين امر باعث مي شود كه گوشي هاي تلفن همراه عمر طولاني تري داشته باشند.

اهميت نظافت قاب

شما بايد قاب گوشي را در فواصل زماني كوتاه تميز كنيد تا گرد و غبار روي آن موجب بد ديده شدن آن نشود. در نگهداري از قاب هاي گوشي بايد زياد محتاط باشيد تا عمر طولاني تري داشته باشند.

تعداد زیادی از مردم به دنبال عکس با كيفيت هستند. شما ممکن است این را زمانی مشاهده کردید که مردم از منزل شما بازدید می کنند و به عكس هايي كه روي ديوار آويزان كرده ايد علاقمند شده اند. آنها قادر نخواهند بود از تصاویری که روی دیوارهای خانه شما آویزان هستند دور شوند بخاطر اين كه زيبايي تصاوير آن ها را مسحور كرده است.

اهميت تصاوير خانوادگي براي افراد و ساكنان خانه

برای برخی از افراد، این تصاویر باعث تحريك حس كنجكاوي آن ها مي شود. دیگران، مي خواهند كه خاطرات گذشته خود را در ذهن خود مرور كنند. به همین دلیل است که بسیاری از مردم دوست دارند كه تصاوير خانوادگي خود را به بهترين شكل ممكن حفظ كنند.

آنها معمولا عکس ها و تصاویر خود را در آلبوم های قرار می دهند. یا، آنها را به صورت منظم در جعبه خاطرات مختلف خود قرار می دهد تا هر زمان كه بخواهند به سراغ آن ها بروند. برخی از عکس ها بیشتر از سایرین دوست دارند و آن ها را بيشتر نگاه مي كنند.

آويزان عكس هاي خانوادگي روي ديوار باعث مي شود تا شما و ديگران هميشه دوران خوش گذشته را بياد بياوريد. در حال حاضر متخصصان زيباشناسي دوست دارند كه قاب هايي را درست كنند كه بر زيبايي تصاوير بيفزايد و به همين دليل هميشه به دنبال نوآوري بوده و به دنبال روش هاي جديد براي افزايش زيبايي تصاوير هستند.

قاب و عكس فراتر از چهارچوب

اما قاب عکس ها و عکس ها خیلی بیشتر از فضای اشغال شده روی یک دیوار یا یک هستند و فقط يك عكس يا تصوير نيستند. این اشیاء به مرور زمان به عنصري از خانه و منزل شما تبديل مي شوند.  

اصطلاح "دکوراسیون داخلی" به ایجاد محیطی می پردازد که مردم از خانه شما لذت می برند. فریم های تصویری در جهت دستیابی به این اهداف بسیار کمک می کنند و باعث ايجاد حس زيبايي در اشياء شده و بنابراين مردم تابلوهاي نقاشي را به عنوان يك عامل ايجاد كننده زيبايي مي شناسند.

به عنوان مثال، شما ممکن است خانه هایی را که دارای قاب عکس خانوادگی در یک میز اتاق نشیمن هستند بيشتر دوست داشته باشيد. یا ممکن است از خانه هایی بازدید کنید که در آن سالن های ورود با چندین قاب عکس از افراد ساکن تزيين شده باشد و دوست داريد كه در اين چنين خانه هايي بيشتر بمانيد.

بدون شک متوجه خواهيد شد که تابلوهايي كه درون قاب ها قرار گرفته اند توانسته اند كه بر ساكنان خانه تاثير بگذارند.به طور مشابه، یک وضعیت را در نظر بگیرید که در آن یک خانه دارای چندین نقاشی است که روی دیوار آویزان شده اند. این سلیقه صاحب را به عنوان یک خبرنگار هنری نشان خواهد داد. همچنین به منظور برجسته کردن این که چرا چاپ و خدمات قاب عکس سازی در این روز بسیار محبوب هستند را بخوبي براي همه نشان خواهد داد.

ايجاد زيبايي براي املاك توسط قاب نقاشي و عكس

بنابراین، آسان است که ببینید که چرا قاب عکس در طراحی داخلی املاک بسیار مهم و ضروري است. آنها نه تنها پیامی را برای همه بازدیدکنندگان درباره سلیقه ها و ترجیحات اشخاص ارسال می کنند بلكه بر زيبايي ملك نيز مي افزايند.

آنها ساده ترین فضاهای رنگی و را ايجاد مي كنند. برخی از مردم برای کشف کردن كه چرا رنگ و تابلوي نقاشي اين قدر مي تواند روي احساسات مردم تاثيرگذار باشد تلاش مي كنند و سعي مي كنند كه اين رابطه را متوجه شوند و تابلوهاي زيبا و بزرگي را روي ديوار خانه خود آويزان كنند. آويزان كردن تابلو نقاشي به ديوار هزينه اي ندارد ولي مي تواند باعث ايجاد حس زيبايي در افراد شود.

شما بايد حتما تابلوهاي نقاشي خود را قاب گرفته و به ديوار آويزان كنيد تا بتوانيد حس زيبايي خود را به ديگران منتقل كنيد.

تصاویر نه تنها ديوار را زيبا نشان مي دهند، تصاويري كه قاب شده اين زيبايي را چندين برابر مي كنند. امروزه قاب ها در اندازه ها، شكل ها و با مواد اوليه مختلفي توليد مي شوند. بنابراين فقط يك نوع طرح و شكل نيست و شما امروزه با تنوع طرح و شكل مواجه هستيد كه گزينه هاي انتخاب شما را افزايش مي دهد.

تناسب اندازه قاب نقاشي با ديوار منزل

بنابراین، پیدا کردن یک قاب متناسب با موضوع بسیار آسان است. با توجه به این پس زمینه، تعجب آور است که قاب عکس یک عنصر ضروری براي طراحی داخلی در خانه ها و دفاتر است و هر روزه بر اهميت قاب عكس هم افزوده مي شود.

شما مي توانيد خودتان قاب هاي مختلفي را توليد كرده و به فروش برسانيد. هر چقدر كه قاب هاي توليدي شما تنوع و رنگ هاي زيبايي داشته باشد به همان اندازه مشتريان بيشتري خواهيد داشت.

البته مشخص است كه زماني كه چيزي توليد مي شود يك وسيله جانبي هم براي آن توليد خواهد شد. به طور مثال زماني كه نقاشي ايجاد مي شود بايد براي حفظ و نگهداري آن هم قاب و تابلويي هم درست شود تا عمر وسيله را افزايش دهد.

قاب ها به تنهايي كاربردي ندارند و فقط زماني كاربرد آن ها مشخص مي شود كه بتوانند نقاشي يا چيز ديگري را حفظ كنند.

شيي دوم، مكمل شيي اول

هميشه شي دوم براي محافظت از شي اول ساخته مي شود و قاب هم همين هدف را دنبال مي كند.

یک قاب به سادگی یک نقطه نظر است، یا چشم اندازي كه موقعيت خاصي را ايجاد ميكند . مردم مدت ها متوجه شده اند كه تغيير چشم اندازه ها مي تواند گزينه هاي پيش روي افراد را تغيير دهد بنابراين هميشه سعي كنند كه با نوآوري هايي چشم اندازهاي را ايجاد كنند تا بتوانند گزينه هاي انتخاب خود را افزايش داده و به دنبال روش هاي جديدي براي ايجاد زيبايي هستند.

حتي پزشكان نيز متوجه شده اند كه روش هاي جراحي و درمان با ميزان موفقيت 90% مي تواند به اندازه 10% از ميزان مرگ و مير افراد بكاهد.

بنابراين تعجبي ندارد كه براي استفاده از يك كارت اعتباري در يك فروشگاه بايد ماليات و عوارض آن را پرداخت كنيد. امروزه متخصصان سعي مي كنند كه هم به زيبايي و هم به عوامل ايجاد كننده زيبايي توجه داشته باشند.

قدرت تغيير احساسات توسط تابلوهاي نقاشي و قاب عكس

قاب هاي نقاشي بسيار تاثيرگذار هستند و مي توانند بر اذهان مردم تاثيرگذار باشند و احساسات مردم را نيز تغيير دهند.

شما در استفاده از قاب نقاشي يا هر قاب ديگري محدويت ندارد و اگر محدوديتي وجود داشته باشد در ذهن شماست و اين شماييد كه با رفع محدوديت ها مي توانيد به آزادي ها و پيشرفت هاي بسياري دست يابيد.

ما وارث اجداد و نياكان گذشته خود هستيم و اطلاعات امروزي كه ما آن ها را استفاده مي كنيم از دوران گذشته به ما رسيده است ولي مي توانيم با تغيير اطلاعات فعلي آن ها را براي آيندگان بهتر كنيم طوري كه آن ها از اطلاعاتي كه در اختيار آن ها گذاشته ايم مسرور و خوشحال شوند.

همين قضيه است كه چندين نفر يك موضوع را از جهات مختلفي تفسير مي كنند.

اهميت و تنوع انتخاب قاب

شما زماني كه وارد يك فروشگاه تابلوي نقاشي يا قاب عكس مي شويد مي توانيد هر قاب عكسي را دوست داشته باشيد انتخاب كنيد و هيچ محدوديتي در انتخاب نداريد.

حتي قاب هاي عكس هم مي تواند تصميم شما را تغيير دهند زماني كه شما مسهور زيبايي آن ها مي شويد ديگر آن تابلويي كه مدنظر داشتيد را كنار مي گذاريد و قاب عكس ديگري را انتخاب مي كنيد.

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی

اهميت قاب در جلوگيري از بين رفتن وسايل ?

ارتباط با ما

آدرس :كرج ،مهرشهر ،ميدان حسين اباد ،خيابان شهيد باقري، خيابان وليعصر،كنار زيرگذر،پلاك ٧
موبایل: 09123046051
موبایل: 09308063119

آمار بازدید سایت

بازدید امروز40
بازدید دیروز74
بازدید ماه467
بازدید کل55969

Visitor Info

  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

قاب و نقاشی

فعالیت صنایع چوبی قاب و نقاشی در سال ٨٥ بوده و از سال ٩٥ كار خود را به صورت رسمي و در شبكه هاي اجتماعي دنبال كرده است تمركز اصلي صنايع قاب و نقاشی عرضه ي قاب چوبي با بهترين كيفيت و مناسب ترين قيمت است ، كه در سه مدل نازك، پهن ،ديپ و در ٦٠كد رنگي با چوب روس ارائه ميشود. تمامي قاب ها همراه با فيبر و طلق يا شيشه به صورت رايگان بوده و ارسال آن به سراسر كشور به وسيله ي پست انجام ميشود 

عضویت در خبرنامه

اشتراک در جدبدترین مقالات و مطالب سایت

طراحی و سئو وب سایت توسط بانک مشاغل اینفوجاب